ART / Misc. paintings / Photographs 13058002
nr 1305 8002
PHOTOGRAPHS
2 pcs, oidentifierad fotograf. Tage Danielsson respektive Monica Dominique, Monica Zetterlund, Birgitta Andersson, Lena Nyman och Hasse Alfredsson. Ej signerade. 31x24 cm respektive 22, 5x27, 5 cm, smärre slitage och vikskador.
2 st, oidentifierad fotograf. Tage Danielsson respektive Monica Dominique, Monica Zetterlund, Birgitta Andersson, Lena Nyman och Hasse Alfredsson. Ej signerade. 31x24 cm respektive 22,5x27,5 cm
Condition: smärre slitage och vikskador
SEK 350
Monday February 3 2020
at 18:48:39
300 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)