UR & KLOCKOR / Övriga ur / Fickur 15816190
nr 1581 6190
Fickur
+ armbandsur + tidtagarur, 3 delar, Omega
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:23:37
100 kr
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.700 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
6
2.000 kr
Fickur
Kondition: slitage, skador
nr 1581 6190
Fickur
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 2.200 kr |
måndag 27 november 2023 |