KONST / Litografier / Färglitografi 17188276
nr 1718 8276
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Le Gout De Bonehur 1970". Färglitografi, bildmått: 23x16 cm, yttermått inklusive ram: 44x34 cm. Ej signerad
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:50:04
21/8 20:39:42
500 kr
25/8 14:28:49
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso