KONST / Litografier / Färglitografi 12353274

nr 1235 3274

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 80/120. Motivet: 87x59 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 200 kr (per 17:04:32)
Uppdatera
Visning

fredag 15/2, lördag 16/2, söndag 17/2 och måndag 18/2

Auktionen
avslutas:

måndag 18 februari kl 19:40:23

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
11/2 23:12:11 1      150 kr
16/2 13:16:39 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor