KONST / Litografier / Färglitografi 14797176
nr 1479 7176
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Cyklister. Signerad, numrerad 160/290, oramat löst blad, 50x38 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:35:56
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund