KONST / Litografier / Färglitografi 16218145

nr 1621 8145

Åke Ahlberg

(f. 1943), Sverige

Flicka vid flygel. Signerad, numrerad 159/295. Färglitografi. Bladets mått: 38x27 cm, yttermått inklusive ram: 54x42 cm

Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 07:56:35)
Uppdatera
Visning

fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5

Auktionen
avslutas:

måndag 20 maj kl 18:37:18

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/5 15:54:40 1      ledande budet*
15/5 15:55:06 1      justering av budtak

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Åke Ahlberg

Läs mer om Åke Ahlberg