MÖBLER / Bord / Fällbord 16118377

nr 1611 8377

Fällbord

utförd vid Rådman Johan Nils Asplinds verkstad i Falun, verksam 1785-1820. Bemålad. Bredd: 52 cm. Djup: 52 cm. Höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 april 2024
kl 18:34:21

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor