KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16327005

nr 1632 7005

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Etsning, "Venus im pelz", Sacher-Masoch. Signerad, numrerad 25/145,1968. Bladets mått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 68x58 cm

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 2.600 kr (per 04:58:17)
Uppdatera
Visning

fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7

Auktionen
avslutas:

måndag 15 juli kl 19:26:19

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
5/7 21:13:54 1      2.400 kr
12/7 01:53:39 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí