KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9816482

nr 981 6482

Etsningar

2 st. Landqvist / Sylvia Fullman, signerade och numrerade, motivet: 8x13

Utrop:

400 kr

måndag 21 september 2015
kl 20:02:51