KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13824002
nr 1382 4002
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 86/100 respektive 25/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramade lösa blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:22:46
26/2 11:23:12
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel
Gérard Titus-Carmel
nr 1382 4002
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 1 mars 2021 |
| 26/2 11:23:12 | 1 | Vinnande bud |
Gérard Titus-Carmel