KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15728424
nr 1572 8424
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad. Signerad, numrerad 30/300, Erstaberget. Bildmått: 19x41 cm, yttermått inklusive ram: 30x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:06:34
20/10 00:14:56