KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12667124
nr 1266 7124
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, 109/320, signerad. Motivet: 21x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2019
kl 20:54:49
29/7 20:23:47
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist