KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8748028
nr 874 8028
Louis Sparre
(1863-1964), Sverige
Etsning, Louis Sparre, signerad. , motivet: 13x19
Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 februari 2014
kl 19:34:10
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr
350 kr
450 kr