KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13139182

nr 1313 9182

Louis Bastin

(1912-1979), Sverige

Etsning, Interiör. Signerad, numrerad 1/100. Motivet: 30x38 cm

Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.

Utrop:

500 kr

måndag 16 mars 2020
kl 20:22:27

Louis Bastin

Läs mer om Louis Bastin