KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15085134

nr 1508 5134

Etsning

Lojsa af Geijerstam, Sverige. "Inga leoparder alls". Signerad, numrerad 29/50, daterad 1982. Bildmått: 19,5x24,5 cm. Bladets mått: 26,5x40 cm, oramad

Kondition: bladet ngt smutsigt utanför bildytan

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:52:48

6/12 10:44:35 1      Vinnande bud