KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11391063
nr 1139 1063
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), 87/310, signerad, motivet: 23,5x31
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:51:59
1/10 17:10:59
350 kr
23/10 18:15:16
23 okt
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg