KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14556415

nr 1455 6415

Gerhard Nordström

(f. 1925), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 17/20. Bildmått: 33x42cm, yttermått inklusive ram: 56x63cm

Gerhard Nordström, svensk målare och grafiker född 1925 i Lund.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 mars 2022
kl 18:17:18

21/3 18:10:08 1      Vinnande bud

Gerhard Nordström

Läs mer om Gerhard Nordström