MÖBLER / Bord / Etagebord med låda 13368204
nr 1336 8204
Etagebord med låda
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Brännstämplad, Egen verkstad. Bredd: 70 cm. Djup: 43 cm. Höjd: 67 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:08:12
29/6 19:02:38
- Klassiska
29 jun
Klassiska
Läs mer om Klassiska