FURNITURE / Tables / Drop-leaf table 5671094
nr 567 1094
DROP-LEAF TABLE
Lenght: ()
1800-tal, längd: 94, djup: 60, höjd: 75
Condition: slitage
300
SEK 1100
Monday February 23 2009
at 17:56:25
300 kr
500 kr
600 kr
1.000 kr