KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 13139136
nr 1313 9136
Teckningar
8st, Signerad Lidin, oramade lösa blad.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:02:41
100 kr