KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 7919139
nr 791 9139
Teckning
Signerad, "Ebony & Ivory", motivets mått: 29x20
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 november 2012
kl 19:21:18
19/11 17:57:25
100 kr
19/11 18:24:33