GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 13464015

nr 1346 4015

DINNERWARE

35 del ca, SS, Rörstrand, Sweden, wear, damages.

35 del ca, SS, Rörstrand

Condition: slitage, skador

1000

SEK 600

Monday September 7 2020
at 18:22:57

1/9 17:09:09 1      500 kr
6/9 13:39:48 2      Vinnande bud

Rörstrand