MÖBLER / Skåp & hyllor / Hängskåp 6693135
nr 669 3135
Hängskåp
Allmoge, omkring 1800, höjd: 122
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 november 2010
kl 18:38:25
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr