KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 9355193

nr 935 5193

Kopparstick

3 st, 1800-tal

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 19 januari 2015
kl 19:02:02

19/1 18:54:22 1      Vinnande bud