KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14145002
nr 1414 5002
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 72/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Bildmått: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:41:45
20/8 19:02:22
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner