KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 17102092

nr 1710 2092

Margareta Sjödin

(f. 1942), Sverige

Collage, Signerad, daterad - 91, oramad, yttermått inklusive ram: 31x31 cm

Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 juni 2025
kl 20:20:30

13/6 13:02:24 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 16 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Margareta Sjödin

Läs mer om Margareta Sjödin