KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 12691393

nr 1269 1393

Brita af Klercker

(1906-2001), Sverige

Kolteckning, Monogramsignerad, pojke. Motivet: 57x35 cm

Brita af Klercker, svensk målare född 1906, död 2001.

Utrop:

600 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 19:12:58

Brita af Klercker

Läs mer om Brita af Klercker