MÖBLER / Skåp & hyllor / Ekiperingsskåp 15207135
nr 1520 7135
Ekiperingsskåp
2 st, Björk. Bredd: 86 cm, djup: 26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:41:47
800 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Ekiperingsskåp
Kondition: slitage, skador
nr 1520 7135
Ekiperingsskåp
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
måndag 6 februari 2023 |