MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12343061

nr 1234 3061

Byrå

teak, 1950-tal, Längd: 82. Djup: 40. Höjd: 72 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:46:26