MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14823184

nr 1482 3184

Byrå

mahogny. Bredd: 84, djup: 43 cm, höjd: 97 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 19:21:10