FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Book case 14609482

nr 1460 9482

BOOK CASE

1910-tal. Length: 79, width: 31 cm, height: 165 cm, wear.

1910-tal. Bredd: 79, djup: 31 cm, höjd: 165 cm

Condition: slitage

600

SEK 600

Monday April 11 2022
at 20:46:45