KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12343373

nr 1234 3373

Carl Kylberg

(1878-1952), Sverige

Blyerts, 2 st, Carl Kylberg (1878-1952), Sverige, tillskriven. Porträtt, skiss. Proveniens familjen Kylberg, ca 19x20 cm

Carl Kylberg, svensk bildkonstnär född 1878, död 1952.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:01:49

6/2 22:32:52 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Carl Kylberg

Läs mer om Carl Kylberg