KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11925050

nr 1192 5050

Blandteknik

Victor Sparre fd Smith, Norge. Utsikt mot fjord, signerad "Victor Smith", daterad 1949. Pannå, 47x37 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 2 juli 2018
kl 18:25:21

1/7 23:29:47 1      Vinnande bud