KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11925050

nr 1192 5050

Blandteknik

Victor Sparre fd Smith, Norge. Utsikt mot fjord, signerad "Victor Smith", daterad 1949. Pannå, 47x37 cm

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:21:12)
Uppdatera
Visning

fredag 29/6, lördag 30/6, söndag 1/7 och måndag 2/7

Auktionen
avslutas:

måndag 2 juli kl 18:25:21

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor