KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12343020

nr 1234 3020

Blandteknik

Percy H, "Rouen", signerad. Motivet: 36x24

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:58:06

9/2 19:18:52 1      Vinnande bud