KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 15328028

nr 1532 8028

Maria Larkman

(f. 1964)

Blandteknik / collage, Maria Larkman (f. 1964), Signerad, daterad 2004, Dans, oramad, 38x46 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 april 2023
kl 20:34:13

2/4 22:35:54 1      Vinnande bud

Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)