KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776024

nr 1477 6024

Blandteknik

Fritz Hühnen. Signerad, blandteknik, duk, 54x56cm, yttermått inklusive ram: 49x63cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:32:28