KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14186008

nr 1418 6008

Cecilia Correa Puebla

(f. 1977), Sverige

Blandteknik, Komposition med ansikte och fågel. Signerad. Bildmått: 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 september 2021
kl 19:12:54