MÖBLER / Bord / Sängbord 7449474
nr 744 9474
Sängbord
1 par, 40-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:59:32
100 kr
150 kr
300 kr
550 kr
400 kr
550 kr