MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 14367503
nr 1436 7503
Karmstolar
Ett par, trä/ rotting, nutida
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:41:06
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr