KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12343402

nr 1234 3402

Akvarell

Kina, Pandor, nutida. Motivet: 64x25

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:06:35

11/2 00:34:36 1      100 kr
11/2 19:53:23 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor