KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9292416
nr 929 2416
Akvarell
Jan Naliwajko (f. 1938), kvinna, signerad. , 74x53
Utrop:
2.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 december 2014
kl 19:03:58
300 kr
400 kr
500 kr