KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17102008
nr 1710 2008
Ann-Mari Didoff
(1920-2013), Sverige
Port. Signerad, daterad -83. Akvarell, bildmått: 47x69 cm, yttermått inklusive ram: 62x81 cm
Ann-Mari Didoff, svensk bildkonstnär född 1920, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:21:31
10/6 10:06:56
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Ann-Mari Didoff
Läs mer om Ann-Mari Didoff