KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526076

nr 1752 6076

Ardy Strüwer

(1939-2023), Sverige

Oljemålning, "Blå kärleksgudinna på blommande äng". Signerad Ardy, Amsterdam, Båstad, 1968. Olja på duk, ca 50x69 cm, oramad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:18:06

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer