KONST / Litografier / Färglitografi 17569361

nr 1756 9361

Lennart Gram

(1910-1996), Sverige

Signerad, numrerad 47/50, daterad 1958, modell. Färglitografi, bildmått: 36x29 cm, yttermått inklusive ram: 57x46 cm

Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 04:12:07)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 18:34:31

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Gram

Läs mer om Lennart Gram