KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17541023

nr 1754 1023

David Tägtström

(1894-1981), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1923, Robert Högfelt I David Tägtström Atelje (Kungsbroplan 3). Med dedikation, Olja på pannå, 59x48 cm, yttermått inklusive ram: 74x62

Utrop:

1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 11:30:46)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 20:06:01

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

David Tägtström

Läs mer om David Tägtström