KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17537166

nr 1753 7166

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Pastell, Signerad, daterad 75, kor, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 61x73

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 januari 2026
kl 20:58:12

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas
ABC-flickor (Lisa Larson)