KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17537166
nr 1753 7166
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Pastell, Signerad, daterad 75, kor, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 61x73
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 januari 2026
kl 20:58:12
500 kr
600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas
ABC-flickor (Lisa Larson)