KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17536565

nr 1753 6565

Lennart Roupe

(f. 1918), Sverige

Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, bildmått: 43x57 cm, yttermått inklusive ram: 61x78

Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 04:37:55)
Uppdatera
Visning

fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1

Auktionen
avslutas:

måndag 19 januari kl 20:03:15

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Roupe

Läs mer om Lennart Roupe