KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17536364
*
nr 1753 6364
Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a tergo, oramad. Olja på duk, 100x81 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 17:02:00)
Uppdatera
Visning
fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1
Auktionen
avslutas:
måndag 19 januari kl 18:34:45
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amanda decic olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49
-
7116 Oljemålning
Bo Örn (f. 1949), Sverige. "verkligheten". Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:08
*
Oljemålning
nr 1753 6364
Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a tergo, oramad. Olja på duk, 100x81 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
| Aktuellt bud: | Inga bud (per 17:02:00) Uppdatera |
| Visning |
fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1 |
Auktionen avslutas: |
måndag 19 januari kl 18:34:45 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amanda decic olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37 -
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49 -
7116 Oljemålning
Bo Örn (f. 1949), Sverige. "verkligheten". Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:08



