KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17536364

nr 1753 6364

Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a tergo, oramad. Olja på duk, 100x81 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 17:02:00)
Uppdatera
Visning

fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1

Auktionen
avslutas:

måndag 19 januari kl 18:34:45

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor