KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17531006
nr 1753 1006
Johann Jacobus Dorner (1741-1813). Signerad, daterad 1773, Pietà . Proveniens Hovpredikant Carl Bergö, Kristinebergs Slott, Olja på pannå, 48x36 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm
Utrop:
8.500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
7.000 kr (per 18:27:03)
Uppdatera
Visning
fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1
Auktionen
avslutas:
måndag 19 januari kl 18:59:21
- Mitt bud
13/1 15:53:30
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor