KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526483

nr 1752 6483

Ethel Fladstad

(1922-2004), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 78. Olja på duk, 58x72 cm, yttermått inklusive ram: 73x86 cm

Ethel Fladstad, svensk bildkonstnär född 1922, död 2004.

måndag 12 januari 2026
kl 20:24:29

Ethel Fladstad

Läs mer om Ethel Fladstad